Menu Zamknij

Regeneracja

Regeneracja przekładni kierowniczych,
pomp wspomagania, zawieszenia w Poznaniu

Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko regenerację przekładni kierowniczych i części zawieszenie, ale jest stale poszerzana, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby klientów. Jedną z podstawowych i najchętniej wybieranych spośród świadczonych przez nas usług jest kompleksowa regeneracja części samochodowych.

Od lat zajmujemy się regeneracją przekładni kierowniczych, pomp wspomagania oraz elementów zawieszenia, a więc końcówek drążka czy wahaczy. Celem regeneracji jest przywrócenie prawidłowych właściwości użytkowych uszkodzonym lub zużytym częściom samochodowym. Proces ten ingeruje w kształt części, a także jej różnorodne parametry tak, by mogła ponownie pełnić swoją pierwotną funkcję. Regeneracja jest mniej kosztowna niż zakup nowego elementu, a dodatkowo jest to rozwiązanie bardziej ekologiczne.

Regeneracja maglownicy w Poznaniu

Regeneracja części zawieszenia Poznań

Kompleksowa regeneracja części zawieszenia

Korzystne ceny i profesjonalna obsługa to cechy, które przez lata pozwoliły nam wypracować zaufanie dla marki M.Z.J. Serwis. Od 1986 roku jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami i wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, dzięki czemu zapewnić możemy trwałość regenerowanych elementów, a także bezpieczeństwo ich użytkowania. Każda część regenerowana w naszej firmie objęta jest gwarancję! Pomagamy naszym klientom zarówno w przypadku samochodów osobowych, jak i dostawczych. Chętnie zajmujemy się również autami zabytkowymi.

U nas każdy może liczyć na najwyższą jakość i precyzję wykonania usługi.

Doświadczenie w regeneracji maglownic

Każda regeneracja składa się z podobnych etapów, których celem jest uzyskanie pełnowartościowego produktu.

  1. Pierwszym krokiem zawsze jest wymontowanie zużytej części. Możemy to zrobić sami, jednak jeśli nie ma możliwości odwiedzenia naszej firmy przez klienta, wystarczy przesłać nam zużyty element, a możliwie szybko odsyłamy zregenerowaną część.
  2. Wymontowany element jest przez nas fachowo oceniany, po czym naprawiamy uszkodzenia, uzupełniamy brakujące części, a niektóre wymieniamy na nowe. W trakcie regeneracji wykorzystujemy tylko markowe uszczelniacze, tuleje czy łożyska.
  3. Potem konieczne jest już tylko dokładne oczyszczenie całego elementu i jego ponowne zamontowanie.
  4. Możemy również przeprowadzić kontrolny test, który pozwoli całkowicie upewnić się, że zregenerowana część działa tak, jak powinna.

Powstający wyrób monitorujemy na każdym etapie powstawania.

 

Regeneracja maglownic w Poznaniu

Dysponujemy sprzętem do diagnozy pomp oraz przekładni kierowniczej zamontowanych w samochodzie - bez konieczności demontażu.